חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  650 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> הכל לבית אזורים בארץ >> הכל לבית בדרום >> דלתות בדרום >> V-DOORS

V-DOORS

phone3, phone, contact, telephone, support, call

08-6431199

V-DOORS הינה חברת דלתות והינה בעלת וותק שלמעלה מ-15 שנה ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו ולהתרשם מהדלתות הכי איכותיות, חדשניות ומעוצבות. אצלנו ב- V-DOORS תוכלו לבחור את הדלתות המצאימות לכם מתוך המבחר הענק שלנו ולבחור צבעים, סוגים, דגמים ועיצובים. ב V-DOORS ניתן להשיג משקופים מפלסטיק פולימרי המעניק עמידות רבת שנים. תמצאו אצלנו מגוון רחב של אביזרי פרזול.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..


ב- V-DOORS יש צוות עובדים מסור ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום והם יעניקו לכם את השירות והייעוץ הכי מקצועי ואמין. תיהנו משירות חם ואדיב לאורך כל מהלך הבחירה והקניה. תיהנו אצלנו ממחירים אטרקטיבים ומאספקה מהירה.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il