חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אטרקציות איזורים >> אטרקציות בצפון >> אטרקציות באוויר בצפון >> B.OZ

B.OZ

phone3, phone, contact, telephone, support, call

050-6300850

B.OZ הינו ממוקם בקיבוץ שמרת והינו מקום בעל מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. B.OZ מזמינים אתכם לחווית אקסטרים מטורפת ומאווררת. הצניחה החופשית אצלנו הינה צניחה בליווי מדריך צמוד, במהלכה תזכו לחוות ריגוש אחר, מפתיע, עוצר נשימה ובעיקר משחרר. בB.OZ יש צוות מדריכים מקצועיים אשר יעבירו לכם הדרכה הכי מקצועית ובטוחה. כל הציוד שלנו הינו ציוד איכותי ובטיחותי, כי בטיחות אצלנו זה מעל הכל.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..ב-B.OZ תיהנו מצניחה חופשית בלתי נשכחת. לבחירתם ניתן לתעד את כל חווית הצניחה, מההכנה על הקרקע, הטיסה, הקפיצה, הנחיתה והחיבוק עם יקיריכם למטה. תקבלו אצלנו יחס אישי אדיב וחם לאורך כל הדרך ותיהנו ממחירים נוחים.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il