חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אירועים >> אירועים במרכז >> אולמות במרכז >> ריה אירועים

ריה אירועים

phone3, phone, contact, telephone, support, call

050-528-9468

food, food, knife, fork, dinner, lunch, restaurant
ריה אירועים הינו אולם אירועים הממוקם בפתח תקווה והינו אולם בעל מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. בריה אירועים תולכו לחגוג כל מאורע שמח כמו בר/בת מצווה, ברית/בריתה, חינה, חתונה, אירועים חברתיים ועוד.. ריה אירועים הינו עוצב על ידי האדריכלים הכי מקצועיים שיש. בריה אירועים יש צוות עובדים מסור ומקצועי והם יעניקו לכם את השירות הכי מקצועי ואמין.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..


תקבלו אצלנו את השירות הכי חם לאדיב לאורך כל הדרך צוות העובדים שלנו הינו צוות מסור והינו דואג בכל עת לשביעות רצונם של האורחים שלנו והינם דואגים בכל עת לסדר וניקיון המקום. תיהנו אצלנו מהאכול הכי טעים אשר השף שלנו מכין לכם עם המון אהבה ונתניה. ריה אירועים הינו מכיל עד 350 איש.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il