חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> מעדניות ומרכולים בארץ >> מעדניות ומרכולים בחיפה >> מתוקים וקינוחים בצפון >> קרמי דה ליאקרי

קרמי דה ליאקרי

phone3, phone, contact, telephone, support, call

054-7225327

food, food, knife, fork, dinner, lunch, restaurant
קרמי דה ליאקרי מזמין אתכם לבוא להתרשם ולטעום ממגוון המתוקים שלנו. תמצאו אצלנו את כל הקינוחים הכי מושחתים בטעמים בלתי נשכחים. גלידות בכל הטעמים ובכל הצבעים. רוגלך, עוגיות בטעמים מופלאים. קרמי דה ליאקרי יודעים ששילוב של עולם הפטיסרי הצרפתי וגלידה איטלקית זה שילוב מושחת ובלתי נשכח. לקירמי דה ליאקי יש את העובדים הכי מסורים שדואגים להכין לכם את הקינוח במהירות ובמלא האהבה והנתינה.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..אנו בקרמי דה ליאקרי לא מתפשרים על טעמים מופלאים ולען אנו עובדים עם החומרים הכי איכותיים וטריים כדי שתוכלו להינות מטעם מופלא.
תקבלו אצלנו שירות חם ואדיב, תיהנו אצלנו מאווירה כיפית ומהנה.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il