חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אטרקציות איזורים >> אטרקציות בדרום >> אטרקציה בים בדרום >> קיסוסקי

קיסוסקי

phone3, phone, contact, telephone, support, call

08-6372088

חוף קיסוסקי הינו חוף הממוקם באילת והינו חוף בעלת מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. חוף קיסוסקי מזמינים אתכם לבוא אלינו ולהינות מאטרקצית מים מטורפת ורטובה. בחוף קיסוסקי תיהנו ממגוון אטרקציות בים כמו: אבובים, בננות, סקי מים, קיאקים,סירות פדלים ומצנחי רחיפה. תיהנו אצלנו גם מסירת הסילון המהירה בישראל, ניתן לנהוג על אופנוע ים בליווי מדריך או לצאת ללב הים בסירת מנוע בנהיגה עצמית. תקבלו אצלנו את היחס הכי אדיב וחם.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..בחוף קיסוסקי יש צוות עובדים מסור ומקצועי ולהם יש את כל הידע והניסון בתחום והם יעבירו לכם את ההדרכה הכי מקצועית ובטיחותית. אנו בחוף קיסוסקי מקפידים להביא את הציוד הכי בטיחותי שיש כי אנו על בטיחות לא מתפשרים.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il