חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אטרקציות איזורים >> אטרקציות בדרום >> אטרקציה בים בדרום >> פלמינגו-ספורט ימי

פלמינגו-ספורט ימי

phone3, phone, contact, telephone, support, call

08-6315919

פלמינגו-ספורט ימי הינו ממוקם בחוף נביעות באילת והינו חוף בעל מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסון בתחום. פלמינגו מזמינים אתכם לבוא אלינו ולהינות מספורט ימי הכי מהנה וכיף שאי פעם תחוו. תיהנו אצלנו משלל אטרקציות מהנות כמו: בננות, אבובים, סירת מנוע לנהיגה עצמית, סקי מים ועוג.. תוכלו לעשות אצלנו ימי כיף, ימי הולדת, ימי גיבוש ועוד.. צוות העובדים שלנו הינו צוות מקצועי והינם יעבירו לכם את ההדרכה הכי מקצועית ובטיחותית.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..אנו בפלמינגו-ספורט ימי מקפידים לייבא את הציוד הכי איוכתי ובטיחותי שיש, כי בטיחות אצלנו זה מעל הכל. תקבלו אצלנו את היחס הכי אדיב וחם לאורך כל הדרך ותהינו ממחירים אטרקטיבים ונוחים. 

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il