חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> הכל לבית אזורים בארץ >> הכל לבית בירושלים והבסיבה >> דלתות בירושלים >> עלית דלתות

עלית דלתות

phone3, phone, contact, telephone, support, call

עלית דלתות הינה חברה המתמחה בדלתות לבית וחוץ במגוון דגמים וצבעים. אצלנו בעילית דלתות תיהנו ממגוון פתרונות, סגנונות ורעינות עיצוב. תמצאו אצלנו בעלית דלתות דלתות עמידות במים,  אטומות רעשים, עמידות בשינו טמפרטורה ודלתות במידות מיוחדות. אנו בעלית דלתות לא מתפשרים על איכות הדלתות שלנו ולכן תמצאו אצלנו את הדלתות הכי איכותיות וחדשניות. יש לנו צוות עובדין מסור ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום והם יענקו לכם את השירות הכי מקצועי ואמין.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..


עלית דלתות הינה חברה בעלת מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. אנו בעלית דלתות עובדים עם החברות הכי מובילות בארץ ואנו משווקים לקבלנים, אדריכלים, מעצבי פנים וללקוח הפרטי. תקבלו אצלנו את השירות הכי חם ואדיב לאורך כל הדרך.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il