חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אטרקציות איזורים >> אטרקציות בדרום >> אטרקציה באוויר בדרום >> סקיי כיף

סקיי כיף

phone3, phone, contact, telephone, support, call

1700-705-867

סקיי כיף הינו ממוקם בשדה תימן והינו מקום בעל מסורת של שנים ולהם יש את כל הדידע והניסיון בתחום. בסקיי כיף יש צוות מדריכים מקצועיים והם יעבירו לכם את ההדרכה הכי מקצועית ובטוחה. אנו מזמינים אתכם לחווית צניחה מטורפת ובלתי נשכחת. בזמן הצניחה שלכם תיהנו מנוף עוצר נשימה. בסקיי כיף תיהנו משלל צניחות מכמה גבהים. ניתן לבחור אם לצלם לכם את הצניחה. תקבלו אצלנו יחס אישי אדיב וחם לאורך כל הדרך.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..אנו בסקיי כיף משתמשים עם הציוד הכי בטיחותי ואיכותי, כי בטיחות זה מעל הכל אצלנו. תיהנו אצלנו מחוויה אווירית כיפית ונהנה וממחירים אטרקטיבים ונוחים.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il