חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  650 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> הכל לבית אזורים בארץ >> הכל לבית בצפון >> משתלות בצפון >> משתלת תמרה

משתלת תמרה

phone3, phone, contact, telephone, support, call

09-899-1112

משתלת תמרה הינה משתלה הממוקמת בצומת קדימה והינה משתלה בעלת מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסון בתחום. משתלת תמרה מזמינים אתכם לבוא אלינו ולהתרשם מהמשתלה המרהיבה שלנו. תמצאו אצלנו מגוון רחב של פרחים, צמחים, סחלבים, דברי נוי, זרי כלה ועוד.. במשתלה שלנו יש צוות עובדים מסור ומקצועי ולהם יש את כל הידע והנסיון בתחום והם יעניקו לכם את השירות הכי מקצועי ואמין.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..


יש חניה ליד המקום.
עובדינו המסורים דואגים בכל עת לצמחים ולפרחים שלנו בצורה הכי מקצועית ואמינה. תיהנו אצלנו מהשירות הכי חם ואדיב לאורך כל הדרך. מחירים אטרקטיבים ונוחים.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il