חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> הכל לבית אזורים בארץ >> הכל לבית בצפון >> משתלות בצפון >> משתלות גיורא גרנות

משתלות גיורא גרנות

phone3, phone, contact, telephone, support, call

04-673537

משתלות גיורא גרנות הינה משתלה הממוקמת בטבריה ובעלת וותק שלמעלה מ-20 שנה ולנו יש את כל הידע והניסיון בתחום. אנו במשתלות גיורא גרנות מתמחים בגידול עשבי מאכל ותבלינים, גידול עצי נוי ומכירה קמעונית. אנו מזמינים אתכם לבוא אלינו למשתלה ולהינות מהמראה המרהיב של צמחיה והפרחים שלנו. תחומי הפעילות שלנו הם: גידולים חקלאיים, שירות גיזום, נטיעת עצבים ושיחים, גידול שדה ועוד.. תוכלו להינות אצלנו ממבחר של מוצרים לגן.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..


במשתלת גיורא גרנות יש צוות עובדים מסור ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום והם יעניקו לכם את השירות הכי מקצועי ואמין שיש. עובדינו המסורים דואגים למשתלה שלנו בצורה הכי מקצועית ויעילה על מנת שתוכלו להינות מיופיה מהמרהיב של המשתלה.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il