חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אטרקציות איזורים >> אטרקציות בדרום >> אטרקציה בים בדרום >> מצנחי הים האדום

מצנחי הים האדום

phone3, phone, contact, telephone, support, call

050-9693196

מצנחי הים האדום הינו ממוקם באילת והינו מקום בעל מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. מצנחי הים האדום מזמינים אתכם לחווית ריחוף מטורפת מעל הים. מצנחי הרחיפה הינם נגררים על ידי סירה מהירה, תוך מספר שניות תמצאו את עצמם מחרפים מעל הים ורואים את המדינות ירדן, ישראל, מצרים וסעודיה. תיהנו אצלנו גם מרכיבה אתגרית על בננה, רכיבה על אבוב, טיול בסירת פדלים משפחתית, חתיה בקיאקים ועוד.. תיהנו אצלנו מחוויה מטורפת.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו.. במצנחי הים האדום יש צוות עובדים מסור ומקצועי ולהם יש את כל הידע והניסון בתחום והם יעברו לכם את ההדרכה הכי מקצועית, אמינה ובטיחותית, כל הציוד שלנו הינו הציוד הכי בטיחותי שיש כי בטיחות אצלנו זה מעל הכל. תיהנו אצלנו ממחירים אטרקטיבים ונוחים.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il