חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אטרקציות איזורים >> אטרקציות בדרום >> אטרקציה בים בדרום >> ים של ספורט

ים של ספורט

phone3, phone, contact, telephone, support, call

08-6344463

ים של ספורט הינו ממוקם בחוף אלמוג באילת והינו חוף בעל מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. ים של ספורט מזמינים אתכם לחווית ספורט ימי הכי חוויתי וכיף. תיהנו אצלנו ממגון אטרקציות בים כמו: אבובים, בננות, סקי ים, אופנועי ים, מצנחי ים, סירות זכוכית. כל הציוד שלנו הינו הציוד הכי איכותי ובטיחותי שיש, כי בטיחות אצלנו זה מעל הכל. תיהנו אצלנו מחווית מים כיפית ומהנה. תקבלו אצלנו את היחס הכי אדיב וחם.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..בים של ספורט יש צוות עובדים מסור ומקצועי ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום והם יעבירו לכם את ההדרכה הכי מקצועית ובטיחותית שיש. תיהנו אצלנו ממחירים אטרקטיבים ונוחים.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il