חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אטרקציות איזורים >> אטרקציות בירושלים והסביבה >> טרקטורונים בירושלים והסביבה >> טרקטורוני ירושלים

טרקטורוני ירושלים

phone3, phone, contact, telephone, support, call

050-7733335

טרקטורוני ירושלים הינו ממוקם בהר אדר והינו מקום בעל מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. בטרקטורוני ירושלים תיהנו ממגוון מסלולים ברחבי ירושלים. אנו מזמינים אתכם לבוא אלינו ולהינות מחווית שטח כיפית ומהנה ולהינות מהנוף הכי יפה בירושלים. אנו מציעים לכם מסלולים של שעה, שעתיים, 4 שעות ויומיים. תיהנו אצלנו מטיול טרקטורונים, טיולי ריינג'רים ועוד.. יש לנו צוות עובדים מסור ומקצועי והם יעניקו לכם את ההדרכה הכי מקצועית, אמינה ובטיחותית.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..

 

בטרקטורוני ירושלים יש את הציוד הכי בטיחותי וחדשני ואת הטרקטורונים הכי בטיחותיים,בטיחות אצלנו זה מעל הכל. תיהנו אצלנו מחווית שטח כיפית ומהנה וממחירים אטרקטיבים.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il