חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אטרקציות איזורים >> אטרקציות בצפון >> טרקטורונים בצפון >> טרקטורוני היער והגולן

טרקטורוני היער והגולן

phone3, phone, contact, telephone, support, call

054-9080317

טרקטורוני היער והגולן הינו ממוקם בצפון הארץ והינו מקום בעל ידע וניסיון של שנים. בטרקטורוני היער והגולן תיהנו מחווית שטח בלתי נשכחת. יש לנו מגוון טיולים כמו: טיולי באגי, טיולי ריג'ריים, טיולי ג'יפים, טיולי רייזרים. תיהנו אצנלו מטיולי שטח, טיולי אקסטרים מטורפים ומלאים בחוויה בלתי נשכחת. כל הציוד שלנו הינו ציוד הכי איכותי וחדשני כי אנו על איכות לא מתפשירם, בטיחות אצלנו זה מעל הכל. תקבלו אצלנו את יחס הכי אדיב וחם.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..


בטרקטורני היער והגולן יש צוות עובדים מסור ומקצועי ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום והם יעבירו לכם את ההדרכה הכי מקצועית ובטוחה שיש. תיהנו אצלנו  ממחירים אטרקטיבים ונוחים.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il