חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אטרקציות איזורים >> אטרקציות בצפון >> טרקטורונים בצפון >> טרקטורוני דישון

טרקטורוני דישון 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

04-6997758

טרקטורוני דישון הינו ממוקם במושב דישון והינו מקום בעל מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. טרקטורוני דישון מזמינים אתכם לבוא אלינו ולחוות חויית שטח מטורפת. תיהנו אצלנו מגוון טיולים בין הנחלים, נחל דישון, נחל הירדן,  טיול לילי ועוד.. תיהנו מטיולי טרקטורונים, טיולי רינג'ריים, טיולי באגי ועוד.. אנו על בטיות לא מתפשרים ולכן כל הציוד שלנו הינו הציוד הכי בטיחותי ואמין שיש. תיהנו אצלנו מחווית שטח כיפית ומהנה. 
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..בטרקטורוני דישון יש צוות עובדים מסור ומקצועי ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום והם יעניקו לכם את ההדרכה הכי מקצועית ואמינה שיש. תיהנו אצלנו מאווירה קסומה ומהנה וממחירם אטרקטיבים ונוחים.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il