חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  650 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אירועים >> אירועים בירושלים >> אולמות בירושלים >> חצר המושבה

חצר המושבה

phone3, phone, contact, telephone, support, call

02-5665115

food, food, knife, fork, dinner, lunch, restaurant
חצר המושבה הינו אולם אירועים הממוקם בירושלים והינו אולם בעל ניסיון וותק של שנים. בחצר המושבה תיהנו מעיצוב קלאסי שובה עין. תוכלו להגיע אלינו ואנו נעזור ונייעץ לכם לגבי האירוע שלכם. תקבלו אצלנו את השירות הכי חם ואדיב לאורך כל הדרך. יש לנו צוות עובדים מסור ומקצועי והם יעניקו לכם את השירות הכי מקצועישיש. בחצר המושבה יש תפריט עשיר של מאכלים. על התפריט המגוון והעשיר שלנו אחראיים השפים המקצועיים שלנו אשר מכינים את האוכל עם המון אהבה ונתינה.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..


בחצר המושבה ניתן לחגוג אירועים עד 500 איש וניתן לסגור חלקית את האולם ולחגוג אירוע עד 150 איש. אנו בחצר המושבה דואגים בכל עת לשביעות רצונם של לקוחותינו ודואגים לעשות להם את האירוע שהם תמיד חלמו עליו.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il