חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אטרקציות איזורים >> אטרקציות בדרום >> אטרקציה בים בדרום >> חוף חנניה

חוף חנניה

phone3, phone, contact, telephone, support, call

08-6316348

חוף חנניה הינו חוף הנמצא באילת והינו חוף בעל מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והנסיון בתחום. בחוף חנניה תיהנו משלל אטרקציות בים כמו: סירות מנוע לנהיגה עצמית, סירת פדלים, קיארים, אבובים, סקי מים, מצנחי ים ואופנועי ים. אנו בחוף חנניה מחזיקים את הציוד הכי איכותי והכי בטיחותי כי בטיחות אצלנו זה מעל הכל. ניתן לעשות אצלנו ימי גיבוש, ימי הולדת , ימי כיף ועוד.. תקבלו אצלנו את היחס הכי אדיב וחם לאורך כל הדרך.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..בחוף חנניה יש צוות עובדים מסור ומקצועי ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום והם יעניקו לכם את ההדרכה הכי בטוחה ובטיחותית. תיהנו אצלנו מחווית מים רטובה ומהנה.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il