חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> מסעדות באיזורים בארץ >> מסעדות בצפון >> מזון מהיר בצפון >> ג'וזף סנדוויץ בר

ג'זף סנדוויץ בר

phone3, phone, contact, telephone, support, call

 04-6522770

food, food, knife, fork, dinner, lunch, restaurant
ג'וזף סנדוויץ בר הינו ממוקם בזכרון והינו משרת את כל האזור עם הסנדווצים המופלאים שלו. ג'וזף סנדוויץ בר הינו מקום בעל מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. אנו מזמינים אתכם לבוא אלינו ולהתרשם ולטעום מהמבחר העצום שלנו של בשרים. תיהנו אצלנו מהבשרים הכי טריים ואיכותיים. אנו בג'וזף סנדוויץ בר משתמשים בחומרי הגלם הכי טריים ואיכותיים כי אנו על איכות וטריות לא מתפשרים. לצד הסנדוויץ הטעים שלנו תיהנו מצ'יפס, צ'יפס בטטה, הום פרייז חמים וטעים.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..

שעות פתיחה: ימים א'-ה' 10:30-01:00
                            מוצש עד השעה 01:00.

עובדינו המסורים דואגים בכל עת לשביעות רצונם של לקוחותינו והינם דואגים לסדר וניקיון המקום על מנת שתוכלו לשבת ולאכול בכיף. תיהנו אצלנו מאווירה נעימה וקסומה. אם אתם רעבים ואין לכם כוח לצאת מהבית, ג'וזף סנדוויץ בר בשירות משלוחים עד בית בלקוח.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il