חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> הכל לבית אזורים בארץ >> הכל לבית בצפון >> ריהוט גן בצפון >> איסמור-מוצרי איכות לחצר

איסמור-מוצרי איכות לחצר

phone3, phone, contact, telephone, support, call

03-5773961

איסמור מוצרי איכות לחצר הינו ממוקם בבית יהושוע ולו יש 2 סניפים בארץ. איסמור הינו מקום בעל ניסיון למעלה מ-30 שנה ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. אנו באיסמור מתמחים בעיקר בג'קוזי ובריכת זרמים. תוכלו למצוא אצלנו עוד מגוון מוצרים כמו: סאונות, מתקני שעשועים, טרמפולינות, ברביקיו, בתים מעץ ועוד.. באיסמור יש צוות עובדים מסור ומקצועי ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום והם יעניקו לכם את השירות הכי מקצועי ואמין. תיהנו אצלנו משירות מלא המלווה בייעוץ מקצועי, תכנון והדרכה.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..


איסמור מוצרי איכות לחצר לא מתפשרים על איכות החומרים והמוצרים שלנו ולכן אנו מייבאים את החומרים והמוצרים הכי איכותיים וחדשניים. תיהנו מהתקנה מהירה ומקצועית.
לאיסמור מוצרי איכות לחצר ישנם 2 סניפים הממוקמים בבית יהושוע ובכפר מלל.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il