חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אטרקציות איזורים >> אטרקציות במרכז >> אטרקציות באוויר במרכז >> אטרקציות פלוס

אטרקציות פלוס-מצנחי רחיפה

phone3, phone, contact, telephone, support, call

 03-9638456

אטרקציות פלוס-מצנחי רחיפה הינו ממוקם בנתניה והינו מקום בעל מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. אטרקציות פלוס מזמינים אתכם לחווית רחיפה בלתי נשכחת. בזמן הרחיפה תיהנו מנוף מדהים וגובה מרהיב. בזמן הרחיפה אתם עפים בגובה בינונימעל חופי השרון. באטרקציות פלוס-מצנחי רחיפה יש מדריכים מסורים ומקצועיים ולהם יש את כל הידע והניסון בתחום והם ידריכו אתכם בצורה הכי מקצועית ובטוחה.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..

שעות פעילות: אטרקציה זו אפשרית בכל יום בשבוע בתאריך ובשעה שאתם תבחרו.

אם אתם חובבי אקסטים, אצלנו תהינו מאקסטרים באוויר מטורף ומחוויה בלתי נשכחת. תקבלו אצלנו את היחס הכי אדיב וחם לאורך כל הדרך. תיהנו אצלנו ממחירים אטרקטיבים ונוחים.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il