חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> אטרקציות איזורים >> אטרקציות בירושלים והסביבה >> טרקטורונים בירושלים והסביבה >> אזימוט-טיול טרקטורונים

אזימוט-טיול טרקטורונים

phone3, phone, contact, telephone, support, call

 053-937-4560

אזימוט-פעילויות בשטח הינו ממוקם במושב נחם ליד בית שמש והינו מקום בעלת מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. אזימוט מזמינים אתכם לחוויה מלאת אקשן בפעילויות שטח מאתגרות. תיהנו אצלנו מטיולי טרקטורונים, טיולי רינג'ריים, טיולי תומקארים ועוד.. בזמן הטיול שלכם תיהנו מנוף מרהיב של נחשל שורק, הרי יהודה ושפלת יהודה. באזימוט יש צוות עובדים מסור ומקצועי ולהם יש את כל הידע והנסיון בתחום והם יעניקו לכם את ההדרכה הכי בטוחה ומקצועית.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..באזימוט תיהנו ממגוון טיולים כמו: טיולי אקסטרים, טיולי משפחות, טיולי זוגות, טיולים מיוחדים, ימי כיף ועוד.. תקבלו אצלנו את היחס הכי אדיב וחם לאורך כל הדרך ותיהנו ממחירים אטרקטיבים ונוחים.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il