חפש

מבית "דיגיטל מדיה ויזואלית בע"מ" מובינג פרסום בתנועה

FacebookGoogle+Twitter

077-5015060

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הצטרף

בעל עסק הצטרף כאן

המומחים שלנו בשבילך!

חברת דיגיטק 2017 - דיגיטל מדיה ויזואלית - ומובינג פרסום בתנועה  החליטו לחשוף בפניכם מעט מהסודות שהמתחרים שלנו מסתירים!  ראשית נתחיל במה שאנו עושים, קידומי פייסבוק ואחזקתם, סרטוני תדמית, כרטיס חכם, דף נחיתה, וכל זה במחיר של מה שהמתחרים מבקשים מכם עבור הפייסבוק בלבד!  משמאלכם תיחשפו לעלויות המחירים בשוק.

המחירים והשוואתם:

בשוק החופשי פייסבוק אחזקה  - 2 פוסטים בשבוע - ללא לייקים בהתחייבות - 1000-1500 שח לחודש. חברת דיגיטל  850 שח בלבד לחודש! 
אצלינו במחיר של 1500 לחודש תקבלו סרטון, ניהול פייסבוק, ניהול אינסטגרם,  2 פוסטים בשבוע. כרטיס חכם, ודף נחיתה!  שימו לב במחיר אחד 5 מוצרים הכי מתקדמים. 
דף הבית >> הכל לבית אזורים בארץ >> הכל לבית בצפון >> תאורה בצפון >> אורות טמרה

אורות טמרה

phone3, phone, contact, telephone, support, call

04-871-0082

אורות טמרה הינו מקום בעל מסורת של שנים ולהם יש את כל הידע והניסיון בתחום. אורות טמרה הינו ממוקם בטמרה. באורות טמרה תמצאו מגוון רחב של נברשות, גופי תאורה, גופי תאורה לחצר, גופי תאורה לחדרי ילדים ועוד.. תמצאו אצלנו את הנברשות והגופי תאורה הכי איכותיים וחדשניים כי אנו על איכות לא מתפשרים. תיהנו אצלנו ממגון רחב של דוגמאות ועיצובים מיוחדים ויחודיים. תקבלו אצלנו את השירות הכי אדיב וחם לאורך כל הדרך.
FacebookGoogle+Twitter

עוד קצת עלינו..


באורות טמרה יש צוות עובדים מסור ומקצועי והם יעניקו לכם את השירות הכי מקצועי ואמין. תיהנו אצלנו מאווירה נעימה וקסומה וממחירים אטרקטיבים ונוחים.

 
טלפון:  077-50150060|   דוא"ל:  digitech02017@gmail.com  |    www.digitech2017.co.il